Black Friday jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń zakupowych każdego roku, dając kupującym szansę na skorzystanie ze znacznych rabatów obejmujących szeroką gamę produktów.

Zarówno zakupy offline, jak i online odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu szczytem zamówień w tym pracowitym okresie. Określenie najpopularniejszych produktów i ofert specjalnych, które przyciągają znaczną liczbę konsumentów, jest niezbędne, aby jak najlepiej wykorzystać tę okazję. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez Black Friday, ważne jest, aby wiedzieć, które produkty sprzedają się najlepiej i które kategorie są najbardziej poszukiwane przez konsumentów. W tym przewodniku przeanalizujemy najpopularniejsze produkty podczas Black Friday i podamy pomocne wskazówki, jak je dostrzec i gdzie można je kupić.


Elektronika i technologia

Elektronika i technologia nadal należą do najbardziej poszukiwanych kategorii w Black Friday. Konsumenci szukają zniżek na telefony, komputery, telewizory i inne urządzenia technologiczne. W tym czasie będziesz miał okazję znaleźć dobre oferty na smartfony najnowszej generacji, wydajne laptopy i telewizory o wysokiej rozdzielczości. Aby jak najlepiej wykorzystać te okazje, konieczne jest uważne monitorowanie ofert z najpopularniejszych platform e-commerce, takich jak Amazon, Best Buy i innych sprzedawców elektroniki. Dodatkowo, warto mieć oko na strony internetowe bezpośrednich producentów, ponieważ często oferują oni specjalne promocje i ekskluzywne oferty podczas Black Friday

W tym intensywnym okresie zarówno zakupów offline i online ważne jest, aby umiejętnie zarządzać szczytowymi zamówieniami.

Ważne jest, aby wiedzieć, które produkty są najlepiej sprzedającymi się i najbardziej poszukiwanymi kategoriami przez konsumentów

Odzież i akcesoria

Odzież i modne akcesoria to kolejne kategorie produktów, które cieszą się dużą popularnością podczas Black Friday. Kupujący mogą skorzystać ze zniżek na markowe ubrania, buty, torby i biżuterię. Aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami, zaleca się odwiedzenie stron internetowych wiodących sprzedawców mody i zapisanie się do ich newsletterów, aby otrzymywać wczesne powiadomienia o nadchodzących rabatach i promocjach. Ponadto warto rozważyć zakupy w sklepach outletowych lub sklepach największych marek, ponieważ często oferują one specjalne zniżki w Black Friday.

Urządzenia i artykuły gospodarstwa domowego

W Black Friday obserwuje się wysoki popyt na oferty dotyczące urządzeń i artykułów gospodarstwa domowego, co czyni je popularnymi wyborami dla konsumentów. Przedmioty takie jak lodówki, pralki, odkurzacze i inne urządzenia są oferowane po obniżonych cenach. Aby znaleźć najlepsze oferty, zaleca się odwiedzenie stron internetowych największych sprzedawców urządzeń i sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. Ponadto warto zwracać uwagę na lokalne ulotki reklamowe, ponieważ mogą one zawierać specjalne promocje z okazji Black Friday od pobliskich sprzedawców detalicznych.

Zabawki i gry

Black Friday to idealny czas na zakup gier i zabawek dla najmłodszych. W tym czasie sprzedawcy detaliczni oferują świetne oferty na konsole do gier, gry wideo, zabawki edukacyjne i nie tylko. Aby znaleźć najlepsze oferty, warto odwiedzić strony internetowe największych sprzedawców gier i zabawek. Ponadto korzystne może być odwiedzenie specjalistycznych sklepów z zabawkami, ponieważ często oferują one ekskluzywne promocje w Black Friday.


Kosmetyki i produkty kosmetyczne

W okresie Black Friday wiele firm kosmetycznych oferuje kuszące rabaty na swoje produkty. Kupujący mogą znaleźć oferty na kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji skóry, perfumy i nie tylko. Aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami, warto odwiedzić strony internetowe sklepów kosmetycznych i zapisać się do ich newsletterów. W ten sposób możesz otrzymywać aktualne informacje o nadchodzących ofertach i promocjach. 

Elektronika domowa i inteligentne urządzenia domowe

Kolejną szybko rozwijającą się kategorią produktów podczas Black Friday jest elektronika domowa i inteligentne urządzenia domowe. Ponieważ konsumenci coraz częściej starają się zwiększyć wydajność i wygodę życia w swoich domach, rośnie popyt na smart głośniki, termostaty, kamery bezpieczeństwa i inteligentne oświetlenie. Podczas Black Friday kupujący mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na te produkty od sprzedawców elektroniki domowej zarówno online, jak i offline. Stanowi to doskonałą okazję do modernizacji i wyposażenia domów w najnowocześniejszą technologię w bardziej przystępnych cenach.

Sport i aktywność na świeżym powietrzu

Jeśli jesteś entuzjastą sportu lub lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, Black Friday oferuje również atrakcyjne zniżki na sprzęt sportowy i akcesoria do aktywności outdoorowych. Można znaleźć oferty na rowery, sprzęt kempingowy, odzież turystyczną i wiele więcej. 

Dla firm, które zamierzają zainwestować w e-commerce, MBE zapewnia usługi odpowiadające na różne potrzeby, od zarządzania magazynem i zamówieniami, po optymalizację procesów i automatyzację zarządzania zamówieniami i zwrotami. 

Skontaktuj się z najbliższym centrum MBE, aby poznać niestandardowe usługi i rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań biznesowych


Zapisz się do newslettera by zawsze być na bież...
Powiązane wpisy
Ostatnie wpisy w tej kategorii E-commerce


Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl